Готель Єкатерина

Відпочинок в нашому готелі

Наш готель розташований в мальовничій парковій зоні міста серед вікових дубів і являє собою зразкове місце для усамітненого відпочинку удвох або родиною. На початку XIX ст. територія нашого готелю перебувала в приватних володіннях - тут розташовувалися дачні садиби багатих і впливових жителів міста. Тут гармонійно поєднуються комфорт і розкіш елегантного готелю з унікальною красою природи навколо. Готель уособлює кращі традиції столичної гостинності-така філософія нашого готелю. Нам вдалося створити неповторний мікроклімат для повноцінного відпочинку.
Дивовижна атмосфера чарівним чином поєднується із затишком номерів, обладнаних за найвищими стандартами, а також бездоганним сервісом.

Бронювати
Готель Єкатерина

ЗD тур

Кожен з просторих виконаних номерів пропонує поринути в нескінченне відчуття умиротворення і спокою, естетичної насолоди, як досконалістю внутрішнього декору кімнат, так і видом з вікон на соковиту зелень парків і алей влітку, і бездоганно білого снігового казкового місця взимку.
Переступіть грань повсякденності і насолодитеся унікальними можливостями завдяки яким ви можете сконцентрувати свою увагу на найголовнішому відпочиваючи і одночасно творячи щось нове, спогади про яких назавжди залишаться з вами.
Наш готель - гармонійне поєднання чудових інтер'єрів і комфорту, союзу форми і змісту. Ідеальне поєднання традицій старовини і комфорту сучасності! Можливість відпочити від міського шуму і суєти в приємній атмосфері.
Опинитися в казці так просто!