Готель Єкатерина

Відпочинок в нашому готелі

Готель «Єкатерина» - розташований в мальовничій парковій зоні міста – Києва. Розташування готелю дозволить Вам без зусиль дістатися до найважливіших економічних і культурних центрів міста. Поруч розміщені такі лікувальні заклади, як Інститут геронтології, Інститут ендокринології і обміну речовин, Діагностичний центр тощо

Готель налічує 20 комфортабельних номерів, які оснащені всім необхідним для того, щоб Ваш відпочинок був повноцінним, а робота ефективною. Для ділових мандрівників ми готові запропонувати номери з роздільними ліжками. А для гостей з маленькими дітками – номер з дитячим ліжечком. Для романтичного побачення можна скористатися нашою спец пропозицією, що діє для номерів Покращений Стандарт та Люкс.

До Ваших послуг: цілодобова рецепція, парковка, сейф в кожному номері, Wi-Fi та сніданки, що включені в вартість проживання. За бажанням можна замовити комплексну вечерю( за додаткову вартість). Аби Ваш відпочинок був більш безтурботний є послуги прання та прасування білизни. ( за додаткову вартість)

Обрати номер